Ліга дворового футболу Фастова 2017

Команда12345678І В Н П З-П Р О
1 Перунова Рать4:2
5:2
3:2
6:1
5:2
5:8
5:2
2:3
9:2
10:0
7:4
5:0
5:0
14:2
14120285-305536
2 Метеор2:4
2:5
2:2
3:2
4:3
3:2
6:2
7:2
4:1
6:0
5:0
18:0
11:0
7:2
14111280-255534
3 РЭФы2:3
1:6
2:2
2:3
2:1
10:3
7:3
6:5
4:1
5:0
11:4
18:6
9:2
5:0
14101384-394531
4 ФК "Бобри"2:5
8:5
3:4
2:3
1:2
3:10
9:4
1:5
17:5
5:0
12:4
11:3
9:3
16:0
1480699-534624
5 Казновка2:5
3:2
2:6
2:7
3:7
5:6
4:9
5:1
7:3
11:2
24:5
14:2
20:4
5:0
14806107-594824
6 Факел2:9
0:10
1:4
0:6
1:4
0:5
5:17
0:5
3:7
2:11
6:4
3:4
5:0
5:0
14301133-86-539
7 Young Boys4:7
0:5
0:5
0:18
4:11
6:18
4:12
3:11
5:24
2:14
4:6
4:3
17:3
5:0
14301158-137-799
8 Военный городок0:5
2:14
0:11
2:7
2:9
0:5
3:9
0:16
4:20
0:5
0:5
0:5
3:17
0:5
14001416-133-1170
рейтинг бомбардирів:
Гравець ГП Команда
1. Степан Царьков 42 14 2 0 ФК "Бобри"
2. Александр Чередниченко 28 5 0 0 Казновка
3. Владислав Онищенко 24 8 1 0 Метеор
4. Евгений Гончаренко 18 4 1 0 РЭФы
5. Артем Рудь 16 7 0 0 Перунова Рать
6. Антон Герасимчук 16 1 2 0 Перунова Рать
7. Павел Чередниченко 15 8 0 1 Казновка
8. Дмитрий Самиленко 15 7 2 0 ФК "Бобри"
9. Дмитрий Самиленко 15 7 2 0 Факел
10. Александр Шиманский 14 6 0 0 Казновка
11. Богдан Вовненко 13 13 1 0 Метеор
12. Виктор Христинко 13 9 1 0 Казновка
13. Евгений Пономаренко 13 3 0 0 Young Boys
14. Дмитрий Ходырев 12 12 0 0 Перунова Рать
15. Артём Чеберко 11 1 0 0 РЭФы
16. Антон Рычагов 9 8 0 0 РЭФы
17. Дмитрий Нетреба 9 6 0 0 Казновка
18. Олег Максимчук 9 4 2 0 Казновка
19. Олег Гавриш 9 3 0 0 Young Boys
20. Сергей Педич 9 2 0 0 РЭФы
21. Антон Горбач 8 5 1 0 Перунова Рать
22. Роман Хрищенюк 7 3 0 0 Young Boys
23. Виталий Семець 7 2 0 0 Метеор
24. Владимир Богданов 7 2 0 1 ФК "Бобри"
25. Владимир Кривоцюк 7 1 1 0 Young Boys
26. Алексей Дацюк 6 9 1 0 Метеор
27. Денис Проценко 6 9 1 0 РЭФы
28. Анатолий Гизетдинов 6 4 0 0 ФК "Бобри"
29. Евгений Царьков 6 2 0 0 ФК "Бобри"
30. Артем Грушецький 5 4 0 0 Метеор
31. Дмитрий Меднов 5 2 0 0 РЭФы
32. Егор Крупа 5 2 0 0 Метеор
33. Игорь Луговский 5 2 0 0 Young Boys
34. Алексей Дубиковський 5 1 1 0 РЭФы
35. Валерий Василенко 5 1 0 0 ФК "Бобри"
36. Илья Брик 5 1 1 0 РЭФы
37. Павел Дильдин 5 0 0 0 ФК "Бобри"
38. Ярослав Федоненко 4 3 0 0 Перунова Рать
39. Максим Тодорика 4 2 0 0 Военный городок
40. Максим Тодорика 4 2 0 0 Факел
41. Андрей Маляр 4 1 0 0 Военный городок
42. Андрей Маляр 4 1 0 0 Факел
43. Виталий Чередниченко 4 1 2 0 Казновка
44. Евгений Кушнир 4 1 0 0 Перунова Рать
45. Богдан Профилиди 4 0 2 0 Факел
46. Виктор Свириденко 3 5 0 0 ФК "Бобри"
47. Антон Васильев 3 3 0 0 Казновка
48. Иван Цибульский 3 3 0 0 Казновка
49. Михаил Сидько 3 2 0 0 Young Boys
50. Александр Тищук 3 1 0 0 ФК "Бобри"
51. Артур Химич 3 1 2 0 Перунова Рать
52. Роман Продай 3 1 0 0 Военный городок
53. Александр Сакович 3 0 0 0 Факел
54. Богдан Ставський 3 0 1 0 Young Boys
55. Александр Усенко 2 5 0 0 Казновка
56. Андрей Гаврилюк 2 4 1 0 ФК "Бобри"
57. Павел Рычагов 2 3 0 0 Военный городок
58. Андрей Дацюк 2 2 0 0 Метеор
59. Виктор Ковальчук 2 2 1 0 Метеор
60. Владимир Мякушко 2 1 0 1 Метеор
61. Денис Мозоль 2 1 0 0 Young Boys
62. Евгений Ильин 2 1 0 0 Факел
63. Игорь Кожушный 2 1 1 0 Young Boys
64. Никита Тюрин 2 1 1 0 Факел
65. Олег Турчын 2 1 0 0 Военный городок
66. Юрий Волощук 2 1 1 0 Перунова Рать
67. Юрий Ляшук 2 1 2 0 Метеор
68. Александр Максименко ( 2 0 0 0 Перунова Рать
69. Павел Онипко 2 0 0 0 РЭФы
70. Сергей Силенко 2 0 0 0 Военный городок
71. Денис Бабенко 1 4 1 0 РЭФы
72. Сергей Пискун 1 4 1 1 ФК "Бобри"
73. Назар Смаль 1 2 0 0 Военный городок
74. Александр Холявчук 1 1 2 0 Казновка
75. Владислав Яблочнюк 1 1 0 0 РЭФы
76. Денис Мостицкий 1 1 1 0 Перунова Рать
77. Алексей Червинский 1 0 0 0 Перунова Рать
78. Александр Михайловский 1 0 2 2 Перунова Рать
79. Вадим Огиенко 1 0 1 0 Young Boys
80. Виталий Пинчук 1 0 1 0 Перунова Рать
81. Денис Перга 1 0 0 0 Казновка
82. Михаил Совенко 1 0 0 0 Факел
83. Сергей Кривошея 1 0 0 0 ФК "Бобри"
84. Валентин Нестеренко 0 3 0 0 Казновка
85. Антон Бахнин 0 1 2 0 Факел
86. Борис Коломиець 0 1 0 0 Перунова Рать
87. Вадим Селиванов 0 1 1 0 Факел
88. Олег Ткачук 0 1 0 1 ФК "Бобри"
89. Александр Дяченко 0 0 1 0 Военный городок
90. Алексей Цвиркун 0 0 1 0 Факел
91. Андрей Липский 0 0 2 0 Факел
92. Виталий Наливайко 0 0 1 0 ФК "Бобри"
93. Дмитрий Сыдоренко 0 0 1 0 Young Boys
94. Евгений Ивкин 0 0 1 0 ФК "Бобри"
95. Петр Яхновский 0 0 1 0 ФК "Бобри"
протоколи матчів:
МатчЕтапДата
Перунова Рать 6:1 РЭФы14 тур26.08.2017
Метеор 18:0 Young Boys14 тур26.08.2017
ФК "Бобри" 5:0 (техническое) Факел14 тур26.08.2017
Казновка 5:0 (техническое) Военный городок14 тур26.08.2017
Факел 5:0 (техническое) Военный городок13 тур12.08.2017
Казновка 14:2 Young Boys13 тур12.08.2017
Метеор 2:5 Перунова Рать13 тур12.08.2017
ФК "Бобри" 3:10 РЭФы13 тур12.08.2017
Военный городок 0:5 (техническое) Young Boys12 тур05.08.2017
Казновка 3:2 Перунова Рать12 тур05.08.2017
Факел 0:5 (техническое) РЭФы12 тур05.08.2017
ФК "Бобри" 2:3 Метеор12 тур05.08.2017
Young Boys 0:5 (техническое) Перунова Рать11 тур29.07.2017
РЭФы 5:0 (техническое) Военный городок11 тур29.07.2017
Казновка 5:1 ФК "Бобри"11 тур29.07.2017
Факел 0:6 Метеор11 тур29.07.2017
Факел 2:11 Казновка10 тур22.07.2017
Young Boys 3:11 ФК "Бобри"10 тур22.07.2017
РЭФы 2:3 Метеор10 тур22.07.2017
Перунова Рать 14:2 Военный городок10 тур22.07.2017
Перунова Рать 5:8 ФК "Бобри"9 тур15.07.2017
Метеор 7:2 Военный городок9 тур15.07.2017
Young Boys 4:3 Факел9 тур15.07.2017
РЭФы 6:5 Казновка9 тур15.07.2017
РЭФы 18:6 Young Boys8 тур08.07.2017
Перунова Рать 10:0 Факел8 тур08.07.2017
Метеор 7:2 Казновка8 тур08.07.2017
ФК "Бобри" 16:0 Военный городок8 тур08.07.2017
РЭФы 2:3 Перунова Рать7 тур01.07.2017
Факел 5:17 ФК "Бобри"7 тур01.07.2017
Young Boys 0:5 (техническое) Метеор7 тур01.07.2017
Военный городок 4:20 Казновка7 тур01.07.2017
Young Boys 5:24 Казновка6 тур24.06.2017
Военный городок 0:5 (техническое) Факел6 тур24.06.2017
Перунова Рать 4:2 Метеор6 тур24.06.2017
РЭФы 2:1 ФК "Бобри"6 тур24.06.2017
Метеор 4:3 ФК "Бобри"5 тур17.06.2017
Перунова Рать 5:2 Казновка5 тур17.06.2017
РЭФы 4:1 Факел5 тур17.06.2017
Военный городок 3:17 Young Boys5 тур17.06.2017
Перунова Рать 7:4 Young Boys4 тур03.06.2017
Военный городок 2:9 РЭФы4 тур03.06.2017
ФК "Бобри" 9:4 Казновка4 тур03.06.2017
Метеор 4:1 Факел4 тур03.06.2017
Казновка 7:3 Факел3 тур27.05.2017
ФК "Бобри" 12:4 Young Boys3 тур27.05.2017
Метеор 2:2 РЭФы3 тур27.05.2017
Военный городок 0:5 (техническое) Перунова Рать3 тур26.05.2017
ФК "Бобри" 2:5 Перунова Рать2 тур20.05.2017
Военный городок 0:11 Метеор2 тур20.05.2017
Факел 6:4 Young Boys2 тур20.05.2017
Казновка 3:7 РЭФы2 тур20.05.2017
Young Boys 4:11 РЭФы1 тур06.05.2017
Факел 2:9 Перунова Рать1 тур06.05.2017
Казновка 2:6 Метеор1 тур06.05.2017
Военный городок 3:9 ФК "Бобри"1 тур06.05.2017

Розклад ЛДФФ 2017:

!!! Щоб команді потрапити на майданчик Центру Святого Мартіна, капітану команди необхідно підійти до адміністратора холу і отримати електронний ключ по якому можна буде запустити гравців команди.
Після туру АДФФ електронний ключ необхідно здати адміністратору холу.

4 тур (3.06.2017, субота)
9:00 Метеор VS Факел
9:50 ФК “Бобри” VS Казновка
10:40 Военный городок VS РЭФы
11:30 Перунова Рать VS Young Boys

10.06.2017 (субота) – туру немає. На території Центру Святого Мартіна проходитиме свято День захисту дітей.

5 тур (17.06.2017, субота)
9:00 Военный городок VS Young Boys
9:50 РЭФы VS Факел
10:40 Перунова Рать VS Казновка
11:30 Метеор VS ФК “Бобри”

6 тур (24.06.2017, субота)
9:00 РЭФы VS ФК “Бобри”
9:50 Перунова Рать VS Метеор
10:40 Военный городок VS Факел
11:30 Young Boys VS Казновка

7 тур (1.07.2017, субота)
9:00 Военный городок VS Казновка
9:50 Факел VS ФК “Бобри”
10:40 Young Boys VS Метеор
11:30 РЭФы VS Перунова Рать

8 тур
9:00 ФК “Бобри” VS Военный городок
9:50 Метеор VS Казновка
10:40 Перунова Рать VS Факел
11:30 РЭФы VS Young Boys

9 тур
9:00 РЭФы VS Казновка
9:50 Young Boys VS Факел
10:40 Метеор VS Военный городок
11:30 Перунова Рать VS ФК “Бобри”

10 тур
9:00 Перунова Рать VS Военный городок
9:50 РЭФы VS Метеор
10:40 Young Boys VS ФК “Бобри”
11:30 Факел VS Казновка

11 тур
9:00 Факел VS Метеор
9:50 Казновка VS ФК “Бобри”
10:40 РЭФы VS Военный городок
11:30 Young Boys VS Перунова Рать

12 тур
9:00 Young Boys VS Военный городок
9:50 Факел VS РЭФы
10:40 Казновка VS Перунова Рать
11:30 ФК “Бобри” VS Метеор

13 тур
9:00 ФК “Бобри” VS РЭФы
9:50 Метеор VS Перунова Рать
10:40 Факел VS Военный городок
11:30 Казновка VS Young Boys

14 тур
9:00 Казновка VS Военный городок
9:50 ФК “Бобри” VS Факел
10:40 Метеор VS Young Boys
11:30 Перунова Рать VS РЭФы